+389 71 235 173 | +389 2 3 215 902
info@bms.com.mk

CMA Tronique

Мерниот уред CMA Tronique служи за истоварање на нафтените деривати со помош на пумпа.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [521.24 KB]

Како опции постојат:

1. Поврат на количината од цревото после истоварот, во случај да треба да се истовара друг тип на дериват;

2. Целосно автоматизиран процес на истовар;

3. Можност за поврзување со On-board компјутеторот на возилото;

4. Протокот е во рамките 65-1330 l/min;

5. Можност за изведба за мерење на проток на AdBlue.

homephoneenvelopelocation-arrow linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram